Ndertim Dhe Mirembajtje Faqe Interneti

Ndihmojme bizneset te prezantojne sherbimet e tyre ne motoret e kerkimit si Google, Bing, Yahoo

Abis Inside Studio

Ndertim Dhe Mirembajtje Faqe Interneti

Ndihmojme bizneset te prezantojne sherbimet e tyre ne motoret e kerkimit si Google, Bing, Yahoo

Abis Inside Studio

Ndertim Dhe Mirembajtje Faqe Interneti

Ndihmojme bizneset te prezantojne sherbimet e tyre ne motoret e kerkimit si Google, Bing, Yahoo

ndertim faqe interneti abis inside studio (3)

Ekipi Jone ProfesionalKorrektKreativ me experience 10 vjecare

Ekipi jone perbehet nga experte Programimi, IT, Dizajni dhe Marketingu, duke ofruar projekte profesionale me dizajn unik te perfunduara ne kohe

Strategji
Planifikim
Ndertim
Puna Jone

Ne jemi pertneri juaj ideal per te ndertuar Faqe Interneti per biznesin tuaj

Jepini vlera biznesit tuaj duke e shfaqur ne google dhe motorret e tjere te kerkimit.

Sherbimet Tona

Faqe Interneti

Ofrojme ndertim dhe mirembajtje faqe interneti per biznese dhe individe 

Grafik Dizajn

Projekte te ndryshme per biznese ne programet ( Photoshop, Illustrator, Corel Draw, Indesign)

E-Commerce

Ndertojme dyqane online per biznese fizik dhe per dropshipping

Sherbime IT

Sherbime profesionale IT ne Hardwere dhe Sofwere

Dixhital Marketing

Reklamojme biznesin tuaj ne platformat e rrjeteve sociale dhe ne google (Fb, Ig, Tik-tok, Google ads)

SEO

Optimizim i faqeve te internetit per motorret e kerkimit si google, bing, yandex

Email Marketing

Marketing online me ane te fushatave email

Google My Business

Per biznese lokale dhe jo vetem mundesojme hapjen e profilit te biznesit ne google ( GMB )

me shume...

Na telefononi ose rezervoni nje takim per te diskutuar me shume rreth projektit qe keni ne mendje.

Abis Inside Studio ofron asistence dhe sherbim klienti ne te gjithe ditet e javes gjate gjithe vitit.

Ofrojme dy menyra per te bere pagesen per sherbimin e kerkuar.

  1. E gjithe shuma paguhet para fillimit te punes
  2. 50% paguhet ne fillim dhe 50% ne perfundim te punes.

Disa nga klientet tane te lumturgezuar nga sherbimet tona

Abis Inside Studio ka ofruar sherbime per me shume se 90 kliente

Postimet me te fundit

Cfar thone Klientet per ne

Pse Te Duhet Zgjidhni Abis Inside Studio

Ne jemi ekipi i duhur per te bere qe biznesi juaj te rritet profesionalisht dhe te shfaqet sa me mire ne syte e klienteve.

Stafi jone do mari parasysh te gjithe kerkesat e klienteve per ti dhene nje pamje dhe nje perfaqsim profesional biznesit te tyre ne ndertimin e faqeve te internetit, ne projektet e grafik dizajnit dhe fushatat e marketingut dixhital.